Back to Top

iSG

OEM/ODM Servisleri

iSG OEM/ODM Tasarım & Üretim Hizmetleri

iStarUSA Group olarak her bir endüstrinin tamamen kendine özgü teknik ihtiyaçları olduğunun farkındayız. İhtiyaçınız gerek bir depolama çözümünün farklı bir form faktörüne adaptasyonu, veya konfigürasyonu, gerekse depolama yoğunluğu, veri transfer hızı gibi konularda teknik speklerin genişletilmesi vb olsun, OEM/ODM Tasarım ve Üretim hizmetlerimizle size en uygun çözümü sunabilecek bilgi birikimi, esneklik ve uzmanlıklara sahibiz.

OEM/ODM Services

iStarTR OEM/ODM Design & Manufacturing Services

At iStar Group we understand there are a multitude of industries out there, each with its own set of technical needs. Whether it’s adapting a storage solution to a different form factor or configuration or extending specs in storage density, data transfer rates, etc., we have the flexibility and skills to meet your particular needs with our OEM/ODM services. Our production capacity spans industrial power, custom power, chassis, cabinets, and data storage products. We perform skilled metal bending, milling, and silk screening.

Hakkımızda

Turkish
Firma Bilgileri

iStarUSA Group 'un Teknoloji Çözüm, Ürün ve OEM/ODM Hizmetleri artık iStarTR ile Türkiye'de!

İçsel değerimizi yürekten inandığımız bir inanç yönlendirir:

"Müşterilerimize her zaman en iyi çözümleri ve hizmet kalitesini sunmak."

iStarUSABu sloganla yola çıkan iStarUSA Group önce Amerika'da, ve sonrasında tüm dünyada başlıca IPC Çözümleri üreten firmalar arasında yerini almıştır.

About Us

English
Company Information

iStarUSA Group's Technology Solutions, Products and OEM/ODM Services are now available in EMEA thru iStarTR!

Our intrinsic value is driven by one steadfast belief:

"To always provide our customers with the best products and superior customer service."

Subscribe to iSG